Zakup filmu/kanału TV/transmisji PPV:

Zaloguj się na swoje konto IPLA. Na karcie materiału znajdź ikonę „Kupuję”

 

Wybierz sposób dostępu i klikniej „Dalej”

 

Wybierz najwygodniejszą dla siebie metodę płatności. Cena może być różna, w zależności od wybranej metody płatności.

Na kolejnym ekranie zobaczysz podsumowanie zakupu. Jeżeli chcesz zmienić sposób dostępu lub metodę płatności, możesz to zrobić klikając „Zmień”. Aby przejść do następnego kroku płatności, zapoznaj się z treścią wyświetlonych zgód i warunków. Jeśli je akceptujesz – zaznacz checkboxy i kliknij w „Płacę”. Jeśli chcesz zrezygnować z zakupu, kliknij w prawym górnym rogu w „przerwij i wróć”.

Kolejny krok przeniesie Cię do:
- wyboru banku lub płatności BLIK – jeśli wybrałeś jako metode płatności ‘Przelew”
- wyboru karty płatniczej – jeśli wybrałeś metodę płatności „Karta”
- instrukcji pod jaki numer wysłać SMS – jeśli wybrałeś metodę płatności „SMS”
Postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie aż zakończysz proces i zobaczysz komunikat o pozytywnym zakończeniu zakupu.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@ipla.tv lub skorzystaj z formularza

  Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Nie korzystasz z IPLI na wielu platformach?

  IPLA oferuje  swoim widzom transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

  Dowiedz się więcej