Ograniczenie oferty na telewizory Samsung z systemem Orsay (2012-2015)

Od 1 września 2020 aplikacja IPLA na telewizorach marki Samsung z systemem operacyjnym Orsay (roczniki 2012-2015) nie będzie już wspierana, w związku z tym zostanie ograniczony dostęp do oferty IPLI.

Treści płatne (VOD, pakiety, live) nie będą już widoczne na ww. urządzeniach, nie będzie również możliwości ich zakupu. Ograniczony zostanie także dostęp do treści bezpłatnych.

Dostęp do zakupionych pakietów oraz materiałów w nich zawartych nadal będzie możliwy na innych platformach np. ipla.tv czy aplikacji IPLA na Android.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą IPLI na www.ipla.tv oraz dokonywania zakupów na www lub na urządzeniach mobilnych.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@ipla.tv lub skorzystaj z formularza

  Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Nie korzystasz z IPLI na wielu platformach?

  IPLA oferuje  swoim widzom transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

  Dowiedz się więcej