Na jakich urządzeniach mogę korzystać z IPLI?

Do swobodnego oglądania materiałów w ipli konieczne jest połączenie z internetem o minimalnej przepustowości 2mbit/s, oraz 25mbit/s dla Ultra HD (4K). Wyświetlana jakość zależna jest od komputera, uruchomionych na nim w danej chwili programów (antywirusowych, p2p) i poszczególnych ustawień w odtwarzaczu.

Serwis ipla.tv jest dostępny na przeglądarkach:

- Google Chrome (rekomendowana)
- Mozilla Firefox
- Opera
- Safari
- Edge

Na przeglądarkach Safari i Edge dostęp do oferty jest ograniczony. W wybranej przeglądarce należy włączyć możliwość obsługi JavaScript

Dostępna jest również aplikacja na komputery z systemem Windows (pobierz) i urządzenia mobilne z systemem: Android / iOS

W przypadku urządzeń mobilnych konieczne jest:

- posiadanie urządzenia mobilnego wyposażonego w jeden z następująych systemów: Windows Phone 10 lub wyższy, iOS 10 lub wyższy, Android OS 5.0 lub wyższy
- system urządzenia mobilnego nie może być modyfikowany (tzw. „root device”, czy „jailbreak”) i powinien pochodzić z oficjalnego źródła dystrybucji producenta systemu.
- wspieranie technologii Widevine Modular (DRM) lub Microsoft PlayReady. Informacji o wspieraniu wymienionych technologii udziela producent systemu urządzenia (test funkcjonalności Usługi na urządzeniach z systemem Android i iOS jest dostępny w Serwisie w sekcji Pomoc).

IPLA jest również dostępna na urządzeniach typu Connected TV:

- urządzeniach Samsung Smart TV z lat 2012 – 2019
- urządzeniach LG Smart TV z lat 2012 -2019
- urządzeniach Panasonic Smart TV z lat 2014 -2019
- urządzeniach Sony z lat 2012 -2019
- urządzeniach Philips z lat 2012 -2019
- urządzeniach TCL z lat 2012 – 2019
- urządzeniach Sharp z lat 2016 - 2019
- urządzeniach z systemem Android TV

Tabela dostępności pakietów IPLA

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@ipla.tv lub skorzystaj z formularza

  Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Nie korzystasz z IPLI na wielu platformach?

  IPLA oferuje  swoim widzom transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

  Dowiedz się więcej