Na ilu urządzeniach mogę korzystać z IPLI ?

 

 • Do konta mogą być przypisane trzy dowolne urządzenia (takie jak aplikacja na PC, strona www, Smart TV czy urządzenie mobilne).
 • Jednocześnie można być zalogowanym na dwóch urządzeniach. Po 24 godzinach od wylogowania na jednym z tych urządzeń można zalogować się na trzecim urządzeniu.
 • W przypadku kanałów TV ze względu na ograniczenia licencyjne wybrany kanał można jednocześnie odtwarzać tylko na jednym urządzeniu. Ten sam kanał można uruchomić na drugim  urządzeniu po zakończeniu odtwarzania na pierwszym urządzeniu.
 •  W przypadku transmisji Live ze względu na ograniczenia licencyjne dostęp do wydarzenia będzie możliwy na pierwszym urządzeniu, na którym transmisja zostanie uruchomiona.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@ipla.tv lub skorzystaj z formularza

  Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Nie korzystasz z IPLI na wielu platformach?

  IPLA oferuje  swoim widzom transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

  Dowiedz się więcej