Jak odtworzyć płatne materiały wideo

Do oglądania płatnych materiałów, wymagane jest posiadanie konta w IPLI. Szczegóły jak to zrobić, znajdziesz tu: jak zarejestrować się w IPLI

 W chili, gdy posiadasz już swoje konto i chcesz otrzymać dostęp do płatnych materiałów, musisz wykupić dostęp jednorazowy lub  jeden z naszych pakietów dostępnych pod adresem "https://www.ipla.tv/pakiety". Po wyborze interesującego programu, należy nacisnąć ikonkę z wózkiem - "kupuje", i przejść przez proces płatności

 W przypadku pojedynczego dostępu postępuj analogicznie. Aby rozpocząć naciśnij ikonkę z wózkiem - kupuje. Dalszy proces przebiega tak samo.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@ipla.tv lub skorzystaj z formularza

  Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Nie korzystasz z IPLI na wielu platformach?

  IPLA oferuje  swoim widzom transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

  Dowiedz się więcej