Czy kupując pakiet lub film VOD muszę związać się długoterminową umową?

Nie. Możesz dokonać jednorazowej płatności, i po zakończeniu zdecydować, czy chcesz przedłużyć pakiet. W momencie gdy nie zdecydujesz się na przedłużenie, Twoje wykupione dodatkowo opcje zostaną wygaszone po określonym czasie.

Jeśli wiesz, że będziesz korzystać z IPLI regularnie i nie chcesz pamiętać o co miesięcznym odnowieniu, możesz skorzystać z opcji płatności odnawialej automatycznie. W razie potrzeby w każdej chwili możesz zrezygnować z dalszego opłacania.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Napisz do nas na adres pomoc@ipla.tv lub skorzystaj z formularza

  Administratorem danych osobowych jest Cyfrowy Polsat S.A. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu zapewnienia dostępu do serwisu, wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, w celach marketingowych, wykrywania i eliminowania nadużyć oraz w celach wewnętrznych związanych ze świadczeniem usług oraz prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym w celach dowodowych, analitycznych i statystycznych obejmujących także tworzenie modeli statystycznych. Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.
  Zapoznaj się z Polityką Prywatności

  Trwa wysyłanie
  Twoje zgłoszenie zostało wysłane. Dziękujemy!
  Wysyłanie nie powiodło się

  Nie korzystasz z IPLI na wielu platformach?

  IPLA oferuje  swoim widzom transmisje w wysokiej jakości, największą w Polsce legalną bazę treści, w tym tysiące odcinków seriali, programów rozrywkowych i informacyjnych, koncerty i najważniejsze wydarzenia sportowe, a także ponad tysiąc filmów pełnometrażowych.

  Dowiedz się więcej